OKOLICE

Małe Ciche to przede wszystkim białe szaleństwo. W naszym regionie funkcjonuje wiele tras i wyciągów narciarskich doskonale przygotowanych i o różnym stopniu trudności. Swoje miejsce znajdą tutaj początkujący narciarze jak również profesjonaliści szukający mocnych wrażeń.

 

* Stacja narciarska Małe Ciche 

* Wyciąg narciarski Olczański

* Wyciąg narciarski Murzasichle 

* Wyciąg narciarski Olimp

* Wyciąg narciarski Wysoki Wierch

* Wyciąg narciarski Zebra

Podhale warto poznać też od strony kulinarnej. Podczas wizyty w jednej z regionalnych karczm obowiązkowo trzeba spróbować góralskiej kwaśnicy i prawdziwych oscypków. W pobliżu naszego domu znajduje się wiele regionalnych restauracji, karczm, serwujących wspaniałe smakołyki.

Polecamy Państwu:

* Karczma Wilcze

* Karczma Pod Wyciągiem

* Karczma "Tatrzański Bór"

* Gospoda u Olejorzy

 

Małe Ciche to jedna z najmniejszych wsi na Podhalu, zagubiona w dolinie wśród podtatrzańskich lasów.Miejscowość odwiedzana jest latem przez miłośników spokojnych zakątków i  nie ma w niej trudnych i długich tras narciarskich, nie ma też tłoku i zgiełku.Wśród narciarzy przeważają miłośnicy ciszy i spokoju. Śnieg leży zwykle od listopada do końca marca. Szusowaniu sprzyja spokojna i bezwietrzna pogoda.

Odległości:- Bukowina Tatrzańska - 4km,

- Poronin - 6 km,

- Nosal - 6 km,

- Biały Dunajec - 9 km,

- Zakopane - 9 km,

- Białka Tatrzańska - 9  km.

- kompleks narciarski około 500 m,

- wyciąg około - 200 m,

- w pobliżu karczmy góralskie oraz pizzeria,

- sklep spożywczy około 800 m.

Oferta ośrodków termalnych znajdujących się na obszarze Podhala jest naprawdę imponująca, ciężko szukać drugiego takiego miejsca w Polsce, gdzie na tak niewielkim obszarze znajduje się tyle ośrodków. W ciągu ostatnich lat powstało kilka obiektów z basenami termalnymi. Obecnie dostępnych jest już sześć gorących kąpielisk, każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Spokojny relaks, lecznicze masaże wodne lub rozrywka na zjeżdżalniach, falach i dzikich rzekach.

 

* Termy Białka Tatrzańska

* Termy Bukowina Tatrzańska

* Aqua Park Zakopane 

* Termy Chochołowskie

* Termy Szaflary

* Gorący Potok


Willa Pasternik

 

Małe Ciche 24 A

34-531 Murzasichle

 

Tel  18 20 84 198  Kom 662 628 940 

                          E-mail biuro@willapasternik.pl